◄
W piątkowy śnieżny wieczór w Wiejskim Ośrodku Kultury w Cieklinie odbyła się zabawa andrzejkowa dla Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych z terenu Gminy Dębowiec.
Piątkowy wieczór, 6 października 2023 r. w Muzeum Narciarstwa im. Stanisława Barabasza w Cieklinie odbył się wernisaż wystawy malarstwa Pawła Jędryczki, który jest naszym lokalnym Artystą.
Dzisiaj w Zespole Szkół w Cieklinie odbył się X Przegląd Piosenki Przedszkolnej pod hasłem „Z ekologią na Ty”, zrealizowany przy wsparciu środków z budżetu Gminy Dębowiec.
15 marca 2023 roku w Urzędzie Gminy w Dębowcu zostały podpisane umowy na zadanie pn. „Przebudowa i modernizacja budynków użyteczności publicznej na terenie Gminy Dębowiec w ramach poprawy efektywności energetycznej”, gdzie wartość robót budowlanych wynosi 4 570 000 zł.
W piątkowy wieczór, 25 listopada 2022 r. w Muzeum Narciarstwa im. Stanisława Barabasza w Cieklinie odbył się wernisaż wystawy malarstwa Mirosława Szudego, który był uczczeniem 40. rocznicy pracy twórczej.
W dniu dzisiejszym w sali widowiskowej Urzędu Gminy odbyło się spotkanie najlepszych Absolwentów szkół podstawowych z terenu Gminy Dębowiec.
Wójt Gminy Dębowiec informuje, iż Urząd Gminy Dębowiec wspólnie z jednostkami Ochotniczych Straży Pożarnych Gminy Dębowiec organizują pomoc humanitarną dla dotkniętych rosyjską agresją mieszkańców Ukrainy.
Do wyjątkowo uzdolnionych absolwentów szkół podstawowych z terenu Gminy Dębowiec trafiły nagrody Wójta Gminy Dębowiec.
Przedszkolaki z Gminne Przedszkole w Cieklinie wzięły dzisiaj udział w akcji związanej ze zwiększaniem świadomości na temat autyzmu.
Dzisiaj, 21 września 2020 r. około godziny 17:40 strażacy zostali zadysponowani do pożaru śmieci w miejscowości Dobrynia.
Uroczyste oddanie do użytkowania boisk wielofunkcyjnych - Gmina Dębowiec W dniu 24 października 2024 r. odbyło się uroczyste oddanie do użytkowania 3 przyszkolnych boisk wielofunkcyjnych, znajdujących się przy:
Dzieła Olgi Boznańskiej można podziwiać w Galerii Sztuki Dwór Karwacjanów w Gorlicach Olga Boznańska (1865-1940) należy do grona najwybitniejszych indywidualności sztuki polskiej przełomu XIX i XX wieku, a na pewno najważniejszej i najbardziej konsekwentnej artystki tego czasu. Jej dzieła można podziwiać w Gorlicach do 20 października 2024 r.
STATSTYKA:
Korzystanie z portalu oznacza akceptację politykę prywatności.